MOTO RP

Historia firmy

Zaczynaliśmy w małym warsztacie o powierzchni 65 m2 z biegiem czasu oraz z poszerzającym się gronem zadowolonych klientów, którzy z kolei polecali nasze usługi swoim znajomym, postanowiliśmy się rozbudować. I tak zwiększyliśmy powierzchnię warsztatu o kolejne 100 m2 oraz dodatkowe stanowiska do obsługi motocykli. W 2010 roku otrzymaliśmy Autoryzację Kawasaki, od lat jesteśmy znani w branży motocyklowej w Wielkopolsce i nie tylko, czego dowodem są klienci, którzy przyjeżdżają z całej Polski. Cały czas się rozwijamy, inwestując w sprzęt oraz w szkolenia podnoszące kwalifikacje tak, aby stanąć na wysokości oczekiwań naszych klientów.

 

POZNAJCIE NASZ NIEPOWTARZALNY ZESPÓŁ:

Robert (Bolas) - właściciel oraz bardzo dobry mechanik, z wykształcenia inżynier mechanik, człowiek z pasją, profesjonalista oraz perfekcjonista jeżeli w grę wchodzą motocykle. Od najmłodszych lat pragnął jeździć na motocyklach. Jego marzenie spełniło się w wieku 8 lat kiedy to otrzymał motorynkę. W wieku 14lat rozpoczął swoją przygodę z wyścigami gokartowymi w barwach Automobilklubu Wielkopolski. Przygoda ta trwała 4 lata.  Czując niedosyt przerzucił się z gokartów na motocykle. Swój pierwszy prawdziwy motocykl - Honda VFR 1000F2  zakupił jeszcze studiując. Poskutkowało to ogromną pasją do motocykli, która stała się równocześnie sposobem na życie i tak  w 2001 roku postanowił robić to, co lubi i na czym się zna - otworzył warsztat motocyklowy i tak zaczyna się historia MOTO RP.

Jakub – nasz handlowiec, osoba z pasją do motocykli od najmłodszych lat. W branży od 12 lat. Przez ponad 10 lat pracownik salonu Honda. Od początku roku 2017 z sukcesami doradza naszym Klientom w zakupie motocykli. Zawsze uśmiechnięty i profesjonalny. Nasi Klienci cenią go za profesjonalizm i wiedzę. Pracując w salonie motocyklowym łączy pasję z pracą. Prywatnie mąż i ojciec dwójki synów. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną. Poza motoryzacją interesuje się podróżami oraz wędkarstwem.

Marcin - świetny fachowiec, mechanik z ponad 10-letnim stażem. Pasjonat motocykli. Swoim doświadczeniem wzbogaca nasz serwis. Bardzo dokładny i skrupulatny, w pracy cechuje się przede wszystkim solidnością i doskonałą jakością wykonywanych zadań. Prywatnie szczęśliwy małżonek i ojciec dwójki dzieci, od niedawna także spełnia się w roli dziadka. Zagorzały fan koncertów rockowych

Piotr - nasz najmłodszy mechanik. Swój pierwszy motocykl kupił w wieku 15 lat. Skończył szkołę o profilu mechanik motocyklowy.  Młody, energiczny i bardzo zaangażowany członek naszego teamu. Pasjonat motocykli, moto gp, sportów ekstremalnych oraz rolnictwa. Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Uczył się u Nas zawodu i z Nami pozostał po szkole. Kształcimy nowe pokolenie najlepszych mechaników.

Adam – Handlowiec – Doświadczenie w handlu nabywa od 10 lat. Przygodę z jednośladami zaczynał w wieku 15 lat od skuterów aż po motocykle sportowe. Pogodny, pełny optymizmu, zawsze chętny do pomocy. Uwielbia sporty zimowe, motoryzację i majsterkowanie w garażu
SERWIS

Serwis oferuje szeroki wachlarz usług:

 • serwis motocykli, quadów, skuterów wodnych wszystkich marek,
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Kawasaki,
 • diagnostykę komputerową (Kawasaki i BMW),
 • naprawy powypadkowe (w tym rozliczenia bezgotówkowe),
 • elektryka i elektronika,
 • serwis ogumienia,
 • dysponujemy samochodem do transportu pojazdów.
KAWASAKI

Salon KAWASAKI oferuje:

 • sprzedaż motocykli, quadów oraz skuterów wodnych,
 • oryginalne części Kawasaki,
 • akcesoria,
 • odzież motocyklową oraz codzienną Kawasaki.

NASZYM GŁÓWNYM CELEM JEST ŚWIADCZYĆ PAŃSTWU USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Pamiętajcie oddając w nasze ręce swój jednoślad możecie być pewni fachowości, sumienności oraz tego, że praca będzie wykonana z pasją !!!

TOP